HAKKIMIZDA
Firmamız gelişime ve yeniliğe önem veren, tüketici haklarına saygılı, pazarlama, satış ve hizmet süreçlerini müşteri odaklı bir anlayış etrafında tanımlayıp, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan bir kurumdur.

Tüm faaliyetlerinde uluslararası standartlara uygun ve sürekli gelişim amacını gözeten Ege Yelken firmasının temelleri 2007'de atılmıştır.Kalite standartlarımızın Avrupa ve Dünya standartlarında olduğunu gösteren CE ve ISO 9001 belgelerimizin yanı sıra üretici firma faaliyetlerini göstereren Sanayi Sicil ve Kapasite Raporlarımız sektörümüzün önde gelen üretici firma tanımına uymaktadır.

Başta özel ve devlet okulları olmak üzere anaokulu, ilköğretim, lise, üniversite, rehabilitasyon merkezleri, çocuk kulüplerinin iç ve dış mekan tüm donanım ve oyuncak ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Son olarak 2017 Temmuz ayında eğitim sektörünün önde gelen kutu oyunu markası olan REGE zeka geliştirici oyun kartları markasının basım, dağıtım, marka, web sitesi vb haklarını REGE Eğitim Gereçleri ve Yay. San. Tic. Ltd. Şti. ile yapılan sözleşme çerçevesinde tarafımız olan Ege Yelken Eğitim Araçları Okul Donanımı ve Mobilya İmalat Yay. Paz. İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti. bünyesine katılmıştır.

Bu süreçten itibaren iki markası ile Eğitim ve Donatım Materyalleri sektöründe Türkiye'nin önde gelen üreticilerindendir. Ege Yelken Ailesi, çalışanlarına verdiği değer ile birlikte başarıya odaklı ve takım ruhunu ön planda tutan, sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı amaçlayan ve tercih edilen bir firma olmak her zaman önceliğidir.

En temel hedefi ülkesinde yakaladığı ivmeyi gerçekleştirdiği ihracatlar ile Dünyada da yakalayarak ülkesinin ekonomisine katkı sağlayarak Ege Yelken ve Rege markasını Dünya’da bilinilir ve kuvvetli bir marka haline dönüştürmektir.

Bir güven kuruluşu olduğu bilinci ile müşterilerine ürün ve hizmet sunan, sunduğu ürün ve hizmeti sürekli olarak geliştiren ve her zaman arkasında duran, kaliteyi; ürün ve hizmete insanlar tarafından duyulan inanç, güven ve memnuniyetin belirtisi olarak görmektir.

ŞİRKET BİLGİLERİMİZ
Ege Yelken Eğitim Araçları Okul Donanımı ve Mobilya İmalat Yay. Paz. İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti
Adalet Mah. Ozan Abay Caddesi (Özkardeş İş Merkezi 3) No:28/Z-16 Depo No:37 35580 Bayraklı-İzmir
Karşıyaka Vergi Dairesi - 6270376613
Tel : 0232 253 00 61
Faks : 0232 254 00 61
E-Posta: [email protected]