HAKKIMIZDA

Ege Yelken Eğitim Araçları Okul Donanımı ve Mobilya İmalat Yay. Paz. İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti 2007 tarihinde kurulmuştur.Kuruluşundan itibaren başta özel ve devlet okulları olmak üzere, ilköğretim, lise, üniversite, rehabilitasyon merkezleri, çocuk kulüplerinin iç ve dış mekan tüm donanım ve oyuncak ihtiyaçlarını karşılıyoruz.Ayrıca bu kurum ve kuruluşlara hizmet veren belediye,milli eğitim,özel idare,valilik ve kaymakamlıklarla çalışıyoruz .

 

Bunun yanı sıra firmamız 2010 yılı itibarı ile ihracata başlamış olup aynı yıl içerisinde ilk ithalatını da gerçekleştirmiştir.

 

Üretimine Karabağlar Mobilya Sanayi Bölgesinde 800 m2 kapalı alanda başlayan firmamız , 2017 yılından itibaren Bayraklı Özkardeş İş Merkezinde yer alan 1000 m2'lik yeni fabrikamızda üretime devam etmektedir.

 

Kalite standartlarımızın Avrupa ve Dünya standartlarında olduğunu gösteren CE ve ISO 9001  belgelerimizin yanı sıra üretici firma faaliyetlerini göstereren Sanayi Sicil ve Kapasite Raporlarımız sektörümüzün önde gelen üretici firma tanımına uymaktadır.

 

Son olarak 2017 Temmuz ayında eğitim sektörünün önde gelen kutu oyunu markası olan REGE zeka geliştirici oyun kartları markasının basım, dağıtım, marka, web sitesi vb haklarını REGE Eğitim Gereçleri ve Yay. San. Tic. Ltd. Şti. ile yapılan sözleşme çerçevesinde tarafımız olan Ege Yelken Eğitim Araçları Okul Donanımı ve Mobilya İmalat Yay. Paz. İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti. bünyesine katılmıştır.

 

Bir güven kuruluşu olduğu bilinci ile müşterilerine ürün ve hizmet sunan, sunduğu ürün ve hizmeti sürekli olarak geliştiren ve her zaman arkasında duran, kaliteyi; ürün ve hizmete insanlar tarafından duyulan inanç, güven ve memnuniyetin belirtisi olarak görmektir.Şirket Bilgilerimiz 
Ege Yelken Eğitim Araçları Okul Donanımı ve Mobilya İmalat Yay. Paz. İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti 
Ozan Abay Caddesi (Özkardeş İş Merkezi 3) No:28/Z-16 Depo No:37 35580 Bayraklı-İzmir 
Karşıyaka Vergi Dairesi - 6270376613 
Tel : 0232 253 00 61 
Faks : 0232 254 00 61
E-Posta: [email protected]