İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI 
EGE YELKEN EĞİTİM ARAÇLARI OKUL DONANIMI VE MOBİLYA İMALAT YAY. PAZ. İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. İPTAL ŞARTLARI


Madde 1: Ürünlerimiz siz sipariş verdiğinizde, aynı gün içerisinde üretim sürecine başlanmaktadır.Bu sebeple üründen cayma durumunuzu, sipariş verdiğiniz tarihten itibaren en geç 3 iş günü içerisinde bize bildirmeniz gerekmektedir.


Madde 2: Özel ölçü / kumaş / renk değişikliği yapılan ürünlerde iptal işlemi gerçekleştirilememektedir. (Madde:1 de belirtilen 3 iş günü süresini geçti ise).


Madde 3: Siparişinizin üretimi tamamlanıp, siparişiniz kargoya verildi ise iptal edilemiyor. Böyle bir durumda, size gelen kargo kabul edilmeyip iade edilmelidir. Bu durumda iade hakkınızı kullanabilirsiniz (Madde:2 de belirtilen özel sipariş değil ise). Kargo ile gönderimi yapılan ürünler için ,kargo ücretini karşılamak koşulu ile gerekçe belirtmeden iptal edebilirsiniz.


Madde 4: İleri teslimat tarihli bir sipariş vermişseniz, ürünlerden/ürünlerinizden cayma hakkınız yine sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 3 iş günüdür .


Madde 5: Kampanyalı veya indirim kuponu kullanılmış siparişler için, siparişin içindeki herhangi bir ürünün iptal edilmesi halinde kalan sipariş tutarı alt limiti

karşılamıyor ise geçerli kampanya devre dışı kalır ve ücret iadeniz kalan tutara göre yapılır. (‘’ Müldür Eğitim Araçları İth.İhr.San.Tic.Ltd.Şti.’’ kaynaklı olmayan iptal hallerinde).

Madde 6: Ücret iadeniz, iptal talebiniz alındıktan sonra iptal şartlarına uygun ise 7 iş günü içerisinde yapılacaktır.

EGE YELKEN EĞİTİM ARAÇLARI OKUL DONANIMI VE MOBİLYA İMALAT YAY. PAZ. İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

 

İADE ŞARTLARI


Madde 1: 14 gün içinde aşağıdaki durumlar haricinde ürün iadesi hakkınız bulunmaktadır. Madde 1a: Özel sipariş: Kişiye özel kumaş kaplaması, ayak rengi değişimi, ölçü değişikliği, köşe yönü değişimi vs. gibi durumlar varsa ürün, iade alınamamaktadır. Madde 1b: Hijyenik ürünler: Yapısı gereği kişiye veya kuruma özel ürünler olup, hijyen sebebi ile bu tarz ürünlerin iadesi alınamamaktadır Madde 1c: Kurulumu yapılmış ürünler: Demonte olarak gelen, kurulumunu biz ya da müşterimizin yaptığı ürünler iade alınamamaktadır.


Madde 2: Orijinal paketiyle iade edilmeyen ürünlerin ücret iadesi yapılamıyor. Orjinal paketinin olmaması halinde, ürünün taşınırken zarar görmeyecek bir şekilde paketlenmesini rica ediyoruz.


Madde 3: Ürünün üretiminden kaynaklı bir sorunu var ise 30 gün içerisinde, ürünü ücretsiz iade edilebilirsiniz.


Madde 4: Keyf*i iade durumunda kargo ile teslim edilen ürün için iade hakkınız bulunmaktadır.


Madde 5: Nakliye bedeli alınmış olan ürünlerin keyfi* iadesinde nakliye ücreti iade edilmemektedir. Nakliye bedeli alınmamış ürünlerin keyfi* iadesinde nakliye ya da kargo bedeli karşılığında iade hakkınız bulunmaktadır.


Madde 6: Outlet ürünleri iade alınamamaktadır. Bu sebeple outlet ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgileri ürün detay sayfasında bulabilirsiniz.


Madde 7: Ürün ölçüsünün eve veya kuruma uymaması: Ürün ölçülerini sitemizde belirtiyoruz, evinize ölçüsü uymadığı için iade, iade şartlarımız dışındadır.Lütfen ürünü satın almadan önce, ürün ölçülerine göre, apartmanınızda taşınabilir mi, odanıza sığar mı, okulunuza uygun mu , kapıdan geçer mi gibi önemli kontrolleri sipariş vermeden önce yapmanızı rica ediyoruz.


Madde 8: Kargo ile gönderilen ürünlerde ürün teslimatında mutlaka ürün paketinin hasar kontrolünü yapmanızı rica ediyoruz. Ürün paketinde veya üründe herhangi bir hasar bulunması durumunda kargo görevlisine “Hasar Tespit Tutanağı” tutturunuz ve ürünü teslim almayınız. Ya da ürün size geldiğinde açmadan üründen vazgeçmeniz halinde de ( Ancak yukarıda belirttiğimiz durumlar dışında bu mümkündür. Yani üründe renk değişimi özel ölçü vs. yapılmadı ise) ürünü teslim almayıp kargoya geri verebilirsiniz. Bu durumların ikisinde de mutlaka (0232) 254 00 61 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimizle iletişime geçmenizi rica ediyoruz.


Madde 9: Ücret iadeniz, ürün ‘’Ege Yelken-Müldür Eğitim Araçları İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti.’’ ne geldikten sonra; önceden belirttiğiniz durumlar dışında hasarsız ve iade şartlarına uygun ise 7 iş günü içerisinde yapılacaktır. (Keyfi* iade durumlarında ücret iadesi yapılırken siparişte alt limitli kupon kullanılıp kullanılmadığı dikkate alınır.)


Madde 10:Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.

EGE YELKEN EĞİTİM ARAÇLARI OKUL DONANIMI VE MOBİLYA İMALAT YAY. PAZ. İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.  

DEĞİŞİM ŞARTLARI

Madde 1: Ürününüzü teslim almadınız ve değişim hakkınızı kullanmak istiyorsanız, ilk önce aldığınız ürün için iptal talebinde bulunmanız gerekmektedir. (İptal Şartlarına uygun olarak).


Madde 1a: Değişim talebiniz, iptal şartlarına uyuyor ise; siparişiniz iptal edilir ve yeni siparişiniz işleme alınır.

Madde 1b: Değiştirdiğiniz ürünün fiyatı, yerine almak istediğiniz ürünün fiyatından daha fazla ise firmamız yeni sipariş oluştururken, fiyat farkını, ödemeyi nasıl yaptıysanız, o şekilde iade eder.


Madde 1c: Değiştirdiğiniz ürünün fiyatı, yerine almak istediğiniz ürünün fiyatından daha az ise fiyat farkını ödemenizden sonra yeni siparişiniz oluşturulur.

Madde 2: Sipariş verdikten sonra ürün renginde , ölçüsünde ve tasarımında değişlik yapma talebiniz sipariş verdiğiniz gün içerisinde işleme alınabilmektedir.Sonrasında renk,ölçü ve tasarım değişimi talebiniz olursa bir önceki ekstra alınan malzeme masraf bedeli + yeni malzeme masraf bedeli karşılığında yapılacaktır.

Madde 3: Ürünü teslim aldınız ve değişim hakkınızı kullanmak istiyorsanız; ilk önce aldığınız ürünü ‘’Ege Yelken Müldür Eğitim Araçları İth. İhr. San. ve Tic Ltd. Şti. ‘‘ ne iade etmeniz gerekmektedir (İade Şartlarına uygun olarak).

Madde 3a: Değişim talebiniz, iade şartlarına uyuyor ise, önceden aldığınız ürünün iadesi ‘’Ege Yelken Müldür Eğitim Araçları İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti’’ ne ulaştıktan sonra yeni almak istediğiniz ürünün siparişi geçilir.


Madde 3b: Değiştirdiğiniz ürünün fiyatı, yerine almak istediğiniz ürünün fiyatından daha fazla ise Ege Yelken Müldür Eğitim Araçları İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti. ürününüzü teslim aldıktan sonra yeni sipariş oluşturur ve fiyat farkını, ödemeyi nasıl yaptıysanız, o şekilde iade eder.


Madde 3c: Değiştirdiğiniz ürünün fiyatı, yerine almak istediğiniz ürünün fiyatından daha az ise ‘’Ege Yelken Müldür Eğitim Araçları İth.İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti.’’ ürününüzü teslim alır ve fiyat farkını ödemenizden sonra yeni siparişinizi oluşturur. *Keyfi İade: ‘’Ege Yelken Müldür Eğitim Araçları İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti’’ den kaynaklanmayıp, 14 iş günü içerisinde Cayma Hakkı kullanılan durumdur.