ÖDEME ve TESLİMAT
Firmamızdan satın aldığınız üretim haricindeki ürünler 3 iş günü, üretim dahilindeki ürünler (Dolap,Sıra,Masa vb.) 10 iş günü içerisinde içerisinde kargoya verilir. UPS, ANKARA KARGO veya NAK KARGO ve NETLOG Lojistik aracılığıyla, kapalı kutuda, içinde ne olduğu belli olmayacak şekilde paketlenir.

www.egeyelken.com ’de, internet ortamında kredi kartı bilgilerini kullanmak istemeyen alıcılara; oyuncak ve imalat süreci olmayan ürünlerde kapıda ödeme ile tek çekim yada havale ile ödemenizi yapabilirsiniz.Ürüetim süreci olan ürünlerde ise sipariş onayında toplam tutarın en az %50'si tahsil edildikten sonra sipariş üretim sürecine girer ve sevkiyat günü kalan bakiye tahsil edildikten sonra ürün çıkışı sağlanır.Ödemeler Nakit Kredi Kartı Havale Eft Mail-Order olarak gerçekleştirilebilir.Havale ile ödemede alıcı kendisine en uygun bankayı seçip havalesini yapabilir. Eğer EFT yapılmışsa hesaba geçme tarihi dikkate alınacaktır. Havale ve/veya EFT yaparken “Gönderen Bilgileri”nin Fatura Bilgileri ile aynı olması ve sipariş numarasının yazılması gereklidir.

Ürünün tesliminden sonra Alıcı’ya ait kredi kartının Alıcı’nın kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kuruluşun ürün bedelini Satıcı’ya ödememesi halinde, Alıcı’nın kendisine teslim edilmiş ürünü 10 gün içinde Satıcı’ya göndermesi zorunludur. Bu tür durumlarda nakliye giderleri Alıcı’ya aittir.

Alıcı kredi kartı ile ödeme yapmayı tercih etmiş ise ALICI, ilgili faiz oranlarını ve temerrüt faizi ile ilgili bilgileri bankasından ayrıca teyit edeceğini, yürürlükte bulunan mevzuat hükümleri gereğince faiz ve temerrüt faizi ile ilgili hükümlerin Banka ve ALICI arasındaki “Kredi Kartı Sözleşmesi” kapsamında uygulanacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.


GÖNDERİM SIRASINDA ALICI İSMİ OLARAK "Ege Yelken Eğitim Araçları Okul Donanımı ve Mobilya İmalat Yay. Paz. İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti ." GÖRÜNECEKTİR.